Тренінг “Реабілітація при рухомих порушеннях та больовому синдромі за допомогою PNF та ПІР”

12-13 березня
Вадим Керестей

❗️ Реабілітація при рухомих порушеннях та больовому синдромі за допомогою PNF та ПІР❗️

Тренінг рекомендований для лікарів, фізичних терапевтів, масажистів, фітнес тренерів, а також усіх спеціалістів, які хочуть підвищити ефективність своїх маніпуляцій з клієнтами-пацієнтами.

На сьогоднішній день біль, дискомфорт у спині та інших частинах тіла зустрічається майже у 90% людей, незалежно від їхнього віку і статі. Як, причин так і методів терапії пропонується безліч. Але далеко не всі методи є ефективними при даних порушеннях.

Фахівці, що працюють зі здоров’ям людини обов’язково повинні знати та вміти діагностувати симптоми та ознаки, які вказують на серйозні паталогії, такі як рак, метастази та інфекційні захворювання периферичної нервової системи. По-перше, це підвищує ваш професіоналізм в очах клієнта або пацієнта. По-друге, ви не зможете нашкодити людині. Але найголовніше те, що, можливо, ваша порада звернутися до лікаря за консультацією зможе врятувати чиєсь життя.

Також на цьому тренінгу учасники ознайомляться з найпоширенішими причинами болю в спині, до яких відноситься майже 90% всіх випадків, отримають знання і навики для ефективного реабілітаційного втручання.

Навчаться підбирати актуальні методи діагностики при даних порушеннях, що є особливо важливим, пройдуть базові основи та ефективні у практиці прийоми з апробованих, офіційно затверджених на рівні міністерств багатьох Європейських країн реабілітаційних методик таких як: рухова терапія, ПНФ ( пропріо-рецептивна нейром’язова стимуляція), ПІР (постізометрична релаксація) , рухова терапія.

Рухова терапія є основним методом фізичної терапії при болі в спині, який зустрічається майже 90% випадків. За допомогою правильно підібраних терапевтичних вправ, усувається больовий синдром, покращується мобільність та, за рахунок зміцнення ключових, при даній патології м’язів, здобувається довготривалий ефект від лікування та реабілітації.

З допомогою методики ПНФ (пропріо рецептивна нейром’язова стимуляція) можна значно поліпшити функціональний стан рухових центрів шляхом посилення сигналу пропріоцепторів.

Вартість тренінгу 5000 грн.

Забронювати місце на учать у тренінгу можна за телефонами:

+380504191106

+380959313351

+380969024700

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.