Школа массажу "МассажPRO"​

Пропонована програма курсів навчання масажистів в Дніпрі призначена для тих, хто має і не має спеціальної освіти, і хоче проводити сеанси масажу. Масаж – це те, що завжди було і буде необхідно людям, і ми раді допомогти вам стати професійними та успішними масажистами!

Проводяться записи на курси:

Курси масажу в Дніпрі

Дізнайтеся повний перелік курсів масажу в Дніпрі!

В кінці навчання видаються сертифікати школи масажу Масаж PRO з можливістю роботи на всій території Європи!

Чому ви оберете навчання в школі масажу "Масаж PRO"?

Школа масажу «МассажРго» – це не просто курси масажу (типу «відучився і пішов», і нікому ти більше не цікавий), а саме СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА, яку всі ви, наші випускники, цікаві і дуже важливі.

НАВЧАННЯ з нуля

Курс "класичного масажу" в нашій школі розрахований на людей без спеціальної підготовки і в той же час отриманих знань цілком достатньо для відкриття власної масажної практики.

ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації

"За підвищенням кваліфікації " до нас приходять: лікарі, реабілітологи, керівники масажних шкіл, директори СПА і масажних центрів, масажисти, остеопати та ін. фахівці

СЕРТИФІКАТ європейського зразка

За підсумками курсу Ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка. Ви зможете пройти курси у кращих тренерів компаній і практиків ринку і стати по-справжньому успішним фахівцем!

ЗРУЧНИЙ графік

Спеціально підібраний графік для різних груп студентів дає можливість збільшити якість навчання.

КАР'ЄРНИЙ ЗРІСТ

Всі наші учні СТАЛИ гідними масажистами: переможцями та учасниками чемпіонатів з масажу, директорами масажних салонів, спа-центрів, відкрили приватні практики.

ПІДТРИМКА

У нашій школі масажу ми підтримуємо і консультуємо своїх учнів в юридичних, організаційних, освітніх та інших аспектах діяльності.

Викладачі

Всі наші викладачі-це висококваліфіковані фахівці, НАША гордість, детально про кожного можна прочитати на нашому сайті в розділі викладачі.

АКТИВНІСТЬ

Ми активно проводимо власні форуми, з'їзди, конференції, Дні відкритих дверей, беремо участь у виставках, запрошуємо закордонних викладачів. У нас постійно проводяться акції, розіграші призів.

Масаж – це те, що завжди було і буде потрібно людям, і ми раді допомогти вам стати професійними та успішними масажистами!

Наші провідні викладачі курсів масажу в Дніпрі

Вівай Вікторія

Бізнес-тренер

Курси масажу в Дніпрі

Навчання масажу в Дніпрі відсутність спеціальної освіти — не привід відмовлятися від вивчення принципів масажу. Школа масажу Масаж PRO пропонує курси для початківців майстрів, які будуть корисними для всіх, хто планує працювати в СПА-центрах, фітнес-залах, оздоровчих і лікувальних установах. Ми розробили професійні уроки масажу, які дозволять оволодіти базовими навичками, досягти професійного рівня, ознайомитися з новітніми техніками і прийомами проведення процедур. Наше навчання масажу в школі Масаж PRO можливо без медичної освіти, і воно стане першим кроком до побудови відмінної кар'єри!

Філії курсів масажу в Україні

Наші викладачі постійно діляться своїм досвідом не тільки в Дніпрі, але в наших філіях по Україні.Пропонуємо відвідати сторінку філії нашої школи масажу” Масажpro ” в містах Маріуполь, Миколаїв, Хмельницький, Мелітополь, Полтава, Кременчук.

Дніпро

вул. Староказацька, 43 Д

Мариуполь

Україна

Хмельницький

Україна

Полтава

Мелітополь

Украина

Розташування головного офісу